רשלנות רפואית

קבל פיצוי על הנזקים שנגרמו לך

אומרים שמי שלא עושה לא טועה, כל בעל מקצוע אשר עוסק בתחומים כאלה ואחרים רשאי לטעות מידי פעם, אולם במקרים מסוימים טעויות אלו ורשלנות זו עשויים לגרום לנזקים קשים מאוד לקהל הלקוחות. כזה בדיוק הוא מקצוע הרפואה, במקצוע זה אין אפשרות לשום בעל מקצוע, אם זה רופא, אחות או כל מי שבא במגע עם חולים, להתרשל בעבודתו. רשלנות רפואית פירושה היא נזקים עתידיים לאותו החולה אשר נפגע ישירות מרשלנות זו לכן במקרה כזה שישנה כוונה להגיש תביעת רשלנות רפואית מומלץ מאוד להיוועץ עם עורך דין רשלנות רפואית המכיר את הזכויות היטב.רשלנות רפואית עורך דין

רשלנות רפואית יכולה להשפיע לא רק פיזית על אדם כזה או אחר, ההשפעה גם יכולה להיות השפעה נפשית וכתוצאה מכך להוביל להשפעות כלכליות עתידיות. לצורך הדוגמא אם דוגמנית עוברת הליך רפואי  כל שהוא וכתוצאה מכך נפגעת היכולת שלה להופיע בציבור או שהמראה שלה נפגע המשמעות של פגיעה זו היא פגיעה כלכלית בנוסף לפגיעה הבריאותית.

הכתובת לפניות לאחר מעשה רשלנות

עורך דין רשלנות רפואית הוא זה שיידע לייעץ לכם ולכוון במקרה הצורך ולהתאים את סוג התביעות או הדרישות לסוג הנזק הגופני כתוצאה מהרשלנות הרפואית. לא מומלץ להתחיל תהליך של תביעת רשלנות רפואית, ללא ייצוג משפטי. העו"ד אתו תלכו להתייעץ, רואה את העניין בעין מקצועית ויוכל להאיר את עינכם לדברים שאולי לא הייתם מודעים להם מלכתחילה.

במקרים רבים התוצאה של רשלנות רפואית באה לידי ביטוי בשלבים מאוחרים יותר, לא פעם אדם כזה או אחר נגרם לו נזק רפואי שאת השלכותיו לא ניתן היה לזהות באופן מידי. על כן גם במקרים של ספקות מוטב להתייעץ עם עורך דין רשלנות רפואית על מנת לקבל את העצה הטובה ביותר לפעולה נכונה.

האם מדובר רק בפעולה רפואית שהתבצעה?

בתחילת עבודתם חוזרים הרופאים על שבועת הרופאים המלאה, הכוללת גם עקרונות אתיים מורכבים ובגרסתה המודרנית גם עקרונות הקשורים לסודיות, אך לעתים דווקא מידע שהוסתר מהחולה או ליקוי שלא אותר, מהווה עילה להגשת תביעת רשלנות רפואית. נשאלת השאלה כמה ניתן לקבל כפיצוי לאחר הגשת תביעה זו? מדובר בתחום לא פשוט, ולכן הסכומים משתנים ממטופל למטופל.  עורכי דין המתמחים ברשלנות רפואית בוחנים כל תיק לעומק ויכולים לנבא את סיכוי הצלחת התביעה.

עברתם תאונת עבודה? מה עושים?

תביעת רשלנות רפואית יכול להגיש אדם שנפגע מביצוע פרוצדורה רפואית, או בן משפחה שקרובו נפטר כתוצאה מהליך רפואי לקוי. גם מקרים בהם ציוד רפואי כשל, ואפילו פעולות בוצעו בעת הלידה או ההיריון, והשפיעו על מצבו של הולד, עשויים להוות עילה לתביעה זו. משרד עורכי דין רשלנות רפואית המעסיק עורכי דין מומחים בתחום יכול לסייע בכל תיק. אך מדוע בעצם לפנות דווקא לייעוץ עם עורך דין רשלנות רפואית או עורך דין לתביעות רפואיות, ולא כל עורך דין המתמחה בדיני תעבורה או דיני משפחה?

חשיבותה של תביעת רשלנות רפואית בסיוע עו"ד מומחה

מתן ייעוץ וליווי משפטי בנושא תביעת רשלנות רפואית ע"י עורכי דין המתמחים ברשלנות רפואי הינו הכרחי בכמה מקרים: חשד לשימוש בציוד רפואי לקוי, ניתוח שלא בוצע כשורה, טיפולים שלא בוצעו במהלך ההיריון או הלידה ושהשפיעו על מצב האישה או הוולד וכיוצא בזה. לא מעט דובר על המקרה המצער של אמיר פרישר גוטמן וכמה חשוב להוציא את הצדק לאור בנסיבות הללו לא כל שכן פיצוי כספי גבוה, הדרך המשפטית הנכונה לצורך קבלת פיצוי מלא היא הגשת תביעה על רשלנות רפואית על ידי עורכי דין המתמחים בתחום של רשלנות רפואית.

תחום הרפואה הוא אחד מהתחומים המאתגרים ביותר, הן עבור העוסקים בו והן עבור הנזקקים לשירותיו. רופא יכול בהינף יד, עם הציוד והידע המתאים, להציל חיים או להביא לסיומם. למרות ששבועת הרופא מבססת את עיקר פעולתו בעיקרון "ראשית – אל תעשה כל נזק" לעתים דווקא פעילות הרופא שנועדה להציל חיים, או לבצע פעולות לשדרוג אסתטי גורמת לנזקים. רשלנות רפואית נחשבת לאחד מהגורמים העיקריים לתביעות בארה"ב, ועד כה מיליארדי דולרים שולמו למטופלים שנפגעו, בשוגג על ידי מטפליהם.

מסמכים רלוונטיים

עו"ד אלדד אוחיון, עורך דין רשלנות רפואית, מדגיש שבשלב הראשון חשוב מאוד להקפיד ולשמור את כל התיעוד והמסמכים הנוגעים לטיפול הרפואי שנמסרו לחולה במסגרת הטיפול הרפואי שניתן לו. היות והמסמכים מתארים את מהלך ההתרחשויות ויש בהם בכדי לבסס תביעת רשלנות רפואית ולהוכיח את הזיקה הישירה שבין הנזק שנגרם לחולה למעשה הרשלנות הרפואית.

רשלנות רפואית עורך דין אלדד אוחיון

כמו בכול מקצוע כך גם עורכי דין רשלנות רפואית יש בשפע, אולם לא כולם הם ברמה מקצועית גבוהה. על כן חשוב לקבל חוות דעת חיובית על עורך דין רשלנות רפואית לפני ההתייעצות אתו. כמו כן לא מומץ לפנות לחברת הביטוח (באם הנפגע מבוטח) אלא להצטייד בחוות דעת על ידי עו"ד נזיקין בעל ניסיון.

עו"ד אלדד אוחיון הינו עורך דין מומחה לרשלנות רפואית, בעל ניסיון רב בתחום של טיפול וייעוץ בנושאי רשלנות רפואית, שעם השנים רכש אמון בקרב לקוחותיו. עוזר ללקוחותיו במקצועיות רבה, במסירות ובאחריות. ואתם מוזמנים להתקשר ולהתייעץ עימו בטלפון: 03-6180020.