אודות

עריכת דין וגישור

ענייני עבודת המשרד:

המשרד עוסק בייצוג נפגעי גוף בבתי המשפט, בבתי הדין ובוועדות הרפואיות בפני הגופים השונים, לרבות המוסד לביטוח לאומי, משרד הביטחון, משרד הבריאות, משרד התחבורה וחברות הביטוח.

אודות
אודות

ליווי אישי ללקוח לקוחות המשרד מקבלים ליווי צמוד לאורך כל ההליך החל מייצוג אישי בוועדות הרפואיות דרך תביעת מקום העבודה, ייצוג בבית המשפט / בבית הדין ובחברות הביטוח. אלדד אוחיון – עו”ד נזיקין, דואג שכל הסכם תשלום פיצויים שיגובש עם חברות הביטוח בין אם במסגרת בית משפט ובין מול חברת הביטוח באופן ישיר, יגבה את הלקוח במהווה בעתיד, ויספק את צורכי הפגיעה שנגרמה תוך מקסום הפיצוי שישולם.

אודות

המשרד מנוהל בידי עו”ד אלדד שהחל את דרכו בפרקליטות המדינה (במחוז הצפוני), והינו בעל ידע עשיר וניסיון רב בתחום נזקי הגוף עם התמחות פרטנית בביטוח, ביטוח לאומי ודיני נזיקין. 

במשרד טופלו ומטופלים מאות מקרים העוסקים בפגיעות גוף כתוצאה של רשלנות רפואיות, תאונת עבודה, תאונת דרכים ותחלואה במסגרת העבודה או מחוצה לה. נפגעים אלה זכאים לממש את זכותם לפיצוי ולתגמול מן הגופים השונים, כפי שצוין לעיל.

עורך דין אלדד אוחיון
אודות

המוסד לביטוח לאומי ויסודו

המוסד לביטוח לאומי נשען כיום על 11 חוקים עיקריים הקובעים מכלול רחב מאד של זכויות, בענפי ביטוח שונים, להן זכאים תושבי מדינת ישראל, בהתקיים תנאים שנקבעו בחוק.

נדגיש, כל אדם זכאי לתבוע תגמול מהמוסד לביטוח לאומי, במידה והוא סובל מפגיעה גופנית, לרבות תחלואה, בין אם אירעו לו בעבודה ובין אם לאו. כאמור, המוסד לביטוח לאומי מחולק למספר ענפים שהבולטים בהם הינם נפגעי עבודה, נכות כללית, סיעוד ושירותים מיוחדים.

חשוב לדעת, כי התגמול הרחב ביותר אותו מעניק החוק נמצא דווקא בענף נפגעי העבודה (המטרה הייתה לתת יותר למי שתורם לתפוקה המשקית הלאומית ביחס לאדם שמצוי מחוץ למעגל העבודה) ואילו תגמול המינימום מוענק לזכאי “נכות כללית” ו/או “קצבת זקנה”.