חדשות המשרד
תאונת דרכים פיצוי ,10,000,000 מיליון שח
תביעת נזיקין כנגד המדינה 2,500,000 שח
תביעת ביטוח אובדן כושר עבודה 1,250,000 שח
תאונת אופנוע שבר ביד 730,000 שח
תאונת דרכים טראומה נפשית ללא פגיעה גופנית 740,000 שח
תביעת אובדן כושר עבודה 900,000 שח
תאונת עבודה פריצת דיסק 660,000 שח
תביעה נגד ביטוח לאומי בגין מחלת מקצוע שווי קצבאות כ 800,000 שח

עורך דין תאונות דרכים

עורך דין תאונות דרכים: קבל פיצוי על פציעותיך

במקרים רבים נפגעי תאונות הדרכים לא מודעים כלל לעובדה שיש להם זכויות כתוצאה מאותה תאונת דרכים, על כן חשוב  להתייעץ עם עורך דין תאונות דרכים למימוש זכויותיכם.

תאונות דרכים בהן יש עילה לתביעה:

  • דריסה של אדם על ידי כלי רכב או פגיעה של כלי רכב בכלי רכב.
  • אדם שנסע ברכב כנוסע ולא כנהג ונפגע מוגדר כנפגע תאונת דרכים.
  • נוסע שנפל בתוך אוטובוס גם כן מוגדר כנפגע תאונת דרכים, על כן מומלץ לפנות אל עורך דין לענייני תאונות דרכים בכדי לקבל את הייעוץ המתאים.

לא משנה אם עברתם תאונת דרכים בדרך לעבודה או שמא תאונת דרכים בעבודה או בחזרה ממנה או אולי בתום בילוי עם חברים. במידה ואתם מעורבים בתאונות דרכים שיש בה נפגעים, עצת הזהב היא להיוועץ עם עורך דין תאונות דרכים או עם עורך דין תעבורה מומלץ מוקדם ככל שניתן עוד בטרם פתיחתה של החקירה המשטרתית הרשמית.

במקרה ותאונת דרכים מתרחשת בדרך אל העבודה, במסגרתה (נהג אוטובוס, נהג מונית, שליח, נוסע ברכב שאינו נוהג בו, במונית, באוטובוס בדרך לעבודה וכן הלאה) או בחזרה ממנה, היא עשויה להיחשב על פי חוק גם כתאונת עבודה, אזי מומלץ במקרה זה לפנות אל עו”ד תאונות דרכים המתמחה גם בתאונות עבודה או אל עורך דין מומלץ לתאונות עבודה, מאחר ויש לכך השלכות משפטיות שונות ביחס לתאונות דרכים המתרחשות בנסיבות אחרות.

תאונת דרכים שהיא תאונת עבודה

עו”ד אלדד אוחיון, עורך דין המתמחה בתאונות דרכים, מסביר שעל פי חוק ניתן לסווג תאונה מסוג זה בקטגוריה של “תאונת דרכים שהיא תאונת עבודה”. בהיבט המשפטי המשמעות היא שאפשר לקבל פיצוי הן מהביטוח הלאומי והן מחברת הביטוח.

תרחיש אחר לחלוטין אבל שכיח מאוד קשור לצעירים השבים הביתה מבילוי שבועי בפאב או מסיבה, תוך כדי נהיגה באווירה הרוויה באדי באלכוהול.

במקרים רבים אנשים לא יודעים איך נכון להתנהל בצורה נכונה ומה הם הזכויות המגיעות לנפגעי תאונות דרכים. עורך דין מומחה לתאונות דרכים שצבר ניסיון רב בתחום יידע להאיר את עיניכם בכל המגיע ובכל ההשלכות העתידיות עליהן כלל לא חשבתם. ישנם מקרים משולבים בהם אדם היה בדרכו לעבודה או מהעבודה ונקלע לתאונות דרכים. במקרים כאלה כדאי להתייעץ עם עורך דין לענייני תאונות דרכים או עורך דין תעבורה מומלץ מפני שיש לנפגע זכויות כפולות הן מביטוח הלאומי כנפגע תאונת עבודה והן מביטוח הרכב כנפגע תאונת דרכים.

השלכות כתוצאה מתאונות דרכים

עו”ד תאונות דרכים אלדד אוחיון, עורך דין תעבורה ומומחה לדיני נזיקין, מסביר כי מעבר להשלכות התאונה מבחינת הפגיעות בגוף ו/או בנפש, יש להתייחס גם להיבט העונשי שלה. זאת מאחר וההשלכות העונשיות יכולות לא פעם להיות מרחיקות לכת. על כן, במידה ותאונת הדרכים בה הינכם מעורבים היא בנסיבות דומות וכוללת נפגעים, כדאי, כאמור, להסתייע בשירותיו של עורך דין תאונת דרכים או עורך דין לתעבורה עוד לפני שזומנתם לחקירה המשטרתית. פנייה אל עורך דין לענייני תאונות דרכים יכולה לסייע לכם רבות במקרה זה.

הפקרת נפגע במהלך תאונת דרכים:

באופן כללי, בכל מקרה של תאונת דרכים שיש בה נפגעים, חובה להזמין כוחות הצלה ולהמתין במקום התאונה עד להגעתם ולהגעת המשטרה. בהגעת המשטרה, חובה להקפיד ולמסור מידע מהימן ומדויק. מעבר לכך, חשוב לדעת שחל איסור להזיז  את הרכבים עד להגעת בוחני התנועה, זאת על מנת לאפשר להם לראות ולהבין את תמונת התאונה המלאה בדיוק כפי שקרתה.

במידה ומסתמן שהתאונה אירעה בעקבות עבירת תנועה, עלול הנהג המעורב בה להיות מואשם בגרימתה. במקרה זה, כדאי לו למהר ולהיוועץ עם עורך דין תאונות דרכים, ובפרט אם ישנם בתאונה אנשים שנפגעו באופן קשה ו/או הרוגים. חשוב להדגיש שהפקרת נפגע במהלך תאונת דרכים מסווגת כעבירה חמורה שהדין עליה הוא מאסר עד 7 שנים. עם זאת, במידה והנפגע נפטר, עומד הדין על 14 שנים.

עורך דין תאונות דרכים אלדד אוחיון לשירותכם

עורך דין תאונות דרכים אלדד אוחיון נחשב כאחד מטובי עורכי הדין לתעבורה. עו”ד נזיקין אוחיון רכש ניסיון רב בייצוג של שלל לקוחות מכול גווני האוכלוסייה. אוחיון הינו עורך דין תעבורה בעל ידע ויכולת מקצועית לייצג ולהגן משפטית גם על הנפגעים וגם על הפוגעים, שכאמור גם להם מגיעה הגנה משפטית הוגנת.

עורך דין תאונות דרכים אלדד אוחיון ידריך וייצג אתכם נאמנה, באחריות מלאה ובמקצועיות לאורך כל הדרך.

מומחה עורך דין תאונות דרכים

עורך דין אלדד אוחיון

המשרד מנוהל בידי עו”ד אלדד שהחל את דרכו בפרקליטות המדינה (במחוז הצפוני), והינו בעל ידע עשיר וניסיון רב בתחום נזקי הגוף עם התמחות פרטנית בביטוח, ביטוח לאומי ודיני נזיקין.
במשרד טופלו ומטופלים מאות מקרים העוסקים בפגיעות גוף כתוצאה של רשלנות רפואיות, תאונת עבודה, תאונת דרכים ותחלואה במסגרת העבודה או מחוצה לה. נפגעים אלה זכאים לממש את זכותם לפיצוי ולתגמול מן הגופים השונים, כפי שצוין לעיל.

עורך דין
ייעוץ ראשון חינם

מאמרים

עקוב אחרינו

Call Now Button
פתח צ'ט
1
אני כאן לענות על שאלות..
שלום וברכה,
איך אוכל לעזור?