חדשות המשרד
תאונת דרכים פיצוי ,10,000,000 מיליון שח
תביעת נזיקין כנגד המדינה 2,500,000 שח
תביעת ביטוח אובדן כושר עבודה 1,250,000 שח
תאונת אופנוע שבר ביד 730,000 שח
תאונת דרכים טראומה נפשית ללא פגיעה גופנית 740,000 שח
תביעת אובדן כושר עבודה 900,000 שח
תאונת עבודה פריצת דיסק 660,000 שח
תביעה נגד ביטוח לאומי בגין מחלת מקצוע שווי קצבאות כ 800,000 שח
תביעות נגד משרד הביטחון

קבל פיצוי על הנזקים שנגרמו לך

למשרדנו ניסיון רב בייצוג בוועדות הרפואיות של משרד הביטחון, בערעורים בבית המשפט נגד קצין התגמולים בגין תביעות נגד משרד הביטחון שנדחו ובערעורים על הועדות הרפואיות.

ענף זה ניזון מתוך חוק הנכים הקובע שני תנאים מצטברים ע”מ שאדם יוכר כ-“נכה צה”ל”:

חיילים בשרות חובה או בצבא קבע ואף חיילי מילואים זכאים לתבוע את קצין התגמולים להכיר בהם כנכים אם התמלאו לגבם התנאים שלעיל.

ראוי לציין, כי חוק הנכים חל לא רק על אנשי צה”ל, אלא גם על שוטרי משטרת ישראל, אנשי שרות משרד הביטחון בכלל וסוהרי שרות בתי הסוהר.

תביעות משרד הביטחון

הליך הגשת תביעות נגד משרד הביטחון

ראוי לציין, הליך התנהלות תביעות נגד משרד הביטחון בפני קצין התגמולים נמשכים לעיתים זמן רב לכן כדאי לפנות לישות מקצועית שיכולה לזרז את ההליכים כגון: עורך דין נכה צה”ל. ראשית קצין התגמולים יברר האם מתקיימים שני התנאים הבסיסיים להכרה בחייל כנכה לפי חוק. באם המסקנה שמתקיימים התנאים, יקבל החייל הודעה על הכרה בו.

לאחר ההכרה, מועבר עניינו של התובע לדיון בוועדות הרפואיות במשרד הביטחון. התובע יזומן לפני הועדה הרפואית והוא רשאי להגיע בליווי עורך דין נזיקין המתמחה בתחום של נכי צה”ל. רצוי להתייצב לוועדות כאשר התובע מצויד בחוות דעת רופא מומחה שהוכנה מראש באופן מקצועי וממצה, זאת כדי שתהיה בפני הועדה אינדיקציה לנכותו בפועל בעבר ובעתיד.

תביעות משרד הביטחון

בתום דיון הוועדה, יקבל התובע הודעה באשר לשיעור הנכות שנקבעה לו:

על החלטת הועדה הרפואית ניתן לערער בפני ועדה רפואית לעררים שתדון בהרכב של שלושה רופאים. על החלטת הועדה הרפואית לעררעים ניתן לערער בפני ועדה רפואית עליונה בהרכב של שופט בשאלה משפטית בלבד.

נגישות
פתח צ'ט
1
אני כאן לענות על שאלות..
שלום וברכה,
איך אוכל לעזור?
Call Now Button