חדשות המשרד
תאונת דרכים פיצוי ,10,000,000 מיליון שח
תביעת נזיקין כנגד המדינה 2,500,000 שח
תביעת ביטוח אובדן כושר עבודה 1,250,000 שח
תאונת אופנוע שבר ביד 730,000 שח
תאונת דרכים טראומה נפשית ללא פגיעה גופנית 740,000 שח
תביעת אובדן כושר עבודה 900,000 שח
תאונת עבודה פריצת דיסק 660,000 שח
תביעה נגד ביטוח לאומי בגין מחלת מקצוע שווי קצבאות כ 800,000 שח

נפגעתם או לקיתם במחלה במקצוע? עורך דין תאונת עבודה לשירותכם

נפגעתם או לקיתם במחלה במקצוע? עורך דין תאונת עבודה לשירותכם

מנתונים סטטיסטיים של המוסד לביטוח הלאומי עולה שמידי שנה נפגעים עשרות אלפי עובדים מתאונות עבודה, מיקרוטראומה ו/או מחלות מקצוע, כשרבים מהנפגעים אינם מודעים לזכויות המגיעות להם וכיצד לממשם על פי חוק ואף אינם פונים אל עורך דין תאונת עבודה.

מאחר ומדובר לא פעם בפיצויים כספיים גבוהים ובזכויות משמעותיות, מומלץ להיוועץ ולהסתייע בשירותיו של עו”ד תאונות עבודה המתמחה בתחום ספציפי זה ולא לנסות ולנהל תביעות מסוג זה באופן עצמאי ללא כל ייצוג משפטי הולם, ובפרט כשמדובר בניהול תביעות מול המוסד לביטוח לאומי ו/או חברות הביטוח השונות.

ייצוג עורך דין תאונת עבודה

כמו כן, ניתן להגיש תביעות אובדן כושר עבודה מהביטוח הלאומי גם בנסיבות של מחלת מקצוע ו/או מיקרוטראומה, כשבכל המקרים הללו כדאי, כאמור, להסתייע בעורך דין תאונת עבודה. מחלה מוכרת כמחלת מקצוע במידה והוכח הקשר שבין המחלה שממנה סובל הנפגע לבין תנאי העבודה שבהם נאלץ לעבוד.

בתקנות הביטוח הלאומי ישנה, אמנם, רשימת מחלות שמוכרות כמחלות מקצוע, אולם ישנן גם מחלות רבות שאינן מופיעות ברשימה של הביטוח הלאומי, אולם הוכרו כבר כמחלות מקצוע מטעם בתי הדין לעבודה.

הוכחת קיומה של פגיעת מיקרוטראומה

עורך הדין אלדד אוחיון מסביר שמיקרוטראומה היא נזק גופני שנגרם לאדם בעקבות פגיעות זעירות לאורך זמן באיבר ספציפי בגוף, כמו לדוגמה שחיקת ברכיים כתוצאה מעליה וירידה במדרגות לאורך תקופה ממושכת או פגיעה בעמוד השדרה בעקבות הרמת משאות כבדים.

הוכחת קיומה של פגיעת מיקרוטראומה נעשית על פי רוב באמצעות חוות דעת רופא מומחה בתחום הרלוונטי ובמסגרת של ערעור בבית הדין לעבודה, תוך המצאת הוכחות לקשר הסיבתי שבין הנזק הגופני לפעולות החוזרות ונשנות.

מאחר ומדובר בנושא שמסובך ומורכב מאוד להוכחה יש להסתייע בעורך דין תאונת עבודה לניהול וייצוג בתביעות מסוג זה. ברשימת המחלות הנפוצות והמוכרות ביותר נמנות מחלות הנגרמות מגורמים פיזיקליים ומכניים, חשיפה לגורמים כימיים, גורמים ביולוגיים, אבק צמחי, הרעלות של יסודות כימיים ועוד.

מומחה נפגעתם או לקיתם במחלה במקצוע? עורך דין תאונת עבודה לשירותכם

עורך דין אלדד אוחיון

המשרד מנוהל בידי עו”ד אלדד שהחל את דרכו בפרקליטות המדינה (במחוז הצפוני), והינו בעל ידע עשיר וניסיון רב בתחום נזקי הגוף עם התמחות פרטנית בביטוח, ביטוח לאומי ודיני נזיקין.
במשרד טופלו ומטופלים מאות מקרים העוסקים בפגיעות גוף כתוצאה של רשלנות רפואיות, תאונת עבודה, תאונת דרכים ותחלואה במסגרת העבודה או מחוצה לה. נפגעים אלה זכאים לממש את זכותם לפיצוי ולתגמול מן הגופים השונים, כפי שצוין לעיל.

עורך דין
ייעוץ ראשון חינם

מאמרים

עקוב אחרינו

נגישות
פתח צ'ט
1
אני כאן לענות על שאלות..
שלום וברכה,
איך אוכל לעזור?
Call Now Button