תביעות ביטח לאומי  ומשרד הבטחון

קבל פיצוי על הנזקים שנגרמו לך

הביטוח הלאומי נועד למעשה להעניק לכל אזרח בישראל רשת ביטחון במקרים אשר הוא לא יוכל להתקיים בעצמו או במקרים בהם הוא זקוק לסיוע זמני עד שיוכל לשוב למעגל החיים התקין כך שעדיין תהיה לו הכנסה ואפשרות להתקיים.

אנשים רבים כבר גילו את הטעם המר בפה כאשר הם נאלצו לעמוד מול ביטוח לאומי – המוסד שאמור לכאורה להגן על האזרחי מונע למעשה את הזכויות המגיעות לכל אזרח במצבים המוזכרים לעיל. במקרים כאלו קיים הצורך לפנות ליישות מקצועית כמו עורך דין ביטוח לאומי שיעזור לכם לממש את זכויותיכם.

טיפול משפטי מול המוסד לביטוח לאומי

למעשה המוסד לביטוח לאומי מורכב ממספר ענפים שונים כגון: נפגעי עבודה, חולים שסובלים מנכויות בדרגות שונות, מקרים של סיעוד, אימהות, קצבאות זקנה וקצבאות שארים.

למשל אדם שנפגע בתאונת עבודה יצטרך לפנות אל הענף לנפגעי עבודה. מנגד אדם שנפגע בעקבות מחלה יהיה צריך לפנות אל הענף העוסק בנכות כללית. ישנם מצבים שונים אשר בהם הפנייה אמורה להיעשות מול מספר ענפים בו זמנית. ההמלצה במקרים מן הסוג הזה תהיה כמובן לפנות אל זו שתזכה אתכם במירב הפיצויים המגיעים לכם.

כאשר אנו זקוקים לכספי הביטוח על מנת לשרוד את היום, או לקבל את הזכויות המגיעות לנו על פי חוק, אנו נאלצים לפנות ולקבל את שירותיו של עורך דין ביטוח לאומי המתמחה בדיני נזיקין.

עורך דין ביטוח לאומי

עו"ד ביטוח לאומי אלדד אוחיון עומד לרשותנו כדי לתת לנו את הזכויות המגיעות לנו על פי חוק מביטוח לאומי: מיני כספים שנועדו עבורנו מלכתחילה אשר יאפשרו לנו לחיות בכבוד.

להיחלץ מהבירוקרטיה בעזרת עו"ד ביטוח לאומי

כל אזרח נאמן וישר מוצא את עצמו מפריש בכל חודש מאות שקלים ממשכורתו עבור הביטוח הלאומי. גם אדם שאינו עובד נאלץ לשלם בכל חודש את דמי ביטוח. תמיד קיימת ההבטחה והתקווה כי בעת הצורך יפתח הביטוח הלאומי את כיסו וישלם למבוטח את הכספים שיגיעו לו. הבעיה מתחילה כשהדבר בא לידי מבחן, הביטוח הלאומי מתגלה כהרבה פחות נדיב משדמיינו. במקרים רבים ניתן יהיה למצות את הזכויות רק בעזרת עורך דין ביטוח לאומי.

כדי להוכיח את צדקתנו, אנו נדרשים לא פעם לשירותים מקצועיים של עו"ד ביטוח לאומי, אחרת נצא ללא דבר בידיים. עורך דין ביטוח לאומי ילווה ויעמוד לצידנו לאורך כל הדרך וכמובן במהלך כל השלבים של תביעת ביטוח לאומי לטובת הפיצוי והזכויות אשר מגיעים לנו על פי חוק.

תהיה הסיבה אשר תהיה, ויהיה סכום הכספים אשר יהיה, העמידה מול ביטוח לאומי אינה פשוטה לכן כדאי ואף רצוי להיוועץ עם עורך דין ביטוח לאומי. בין אם מדובר על כספים שמגיעים לנו או כספים שביטוח לאומי דורש שלא בצדק. איסוף הראיות, העדויות, המסמכים והחוקים נעשה על ידי עו"ד ביטוח לאומי מקצועי כדי לוודא שאנחנו מקבלים את האפשרות הטובה ביותר לניצחון במהלך המשפט.

קיצור הליכים

בכל ענף של המוסד לביטוח לאומי ישנם כללים משלו. ישנם אלו אשר מהם אפשר להוציא מהר יותר את הגימלה או את המענק וישנם הענפים שם יהיו תנאי הסף מורכבים מאוד להוכחה. במקרים מהסוג הזה מומלץ מאוד לפנות ולהיעזר בשירותיו של עורך דין בתביעות נגד ביטוח לאומי.


להיות בידיים טובות עם עו"ד אלדד אוחיון

הבחירה בעו"ד היא אינה תמיד קלה. השוק מציע הרבה מאוד אנשי מקצוע ומשרדים של עורכי דין כשלא תמיד אנחנו באמת יודעים במי כדאי לנו לבחור. חשוב לשים לב כי הבחירה נעשית מתוך התבוננות בשטח בהצלחות של אותו עורך דין, כמו גם בהתמחות הספציפית שלו. רק כך ניתן יהיה למצות את מירב הזכויות וליהנות מהגימלה שמגיעה על פי חוק.

עו"ד ביטוח לאומי אלדד אוחיון הוא עורך דין אשר מתמחה בתחום הנזיקין מול מוסדות גדולים ברחבי הארץ, ביניהם ביטוח לאומי. עם ותק וניסיון רב בתחום עו"ד אלדד אוחיון יכול לספק לנו את ההגנה המשפטית שלה אנחנו זקוקים.

עם ותק וניסיון של שנים רבות, כמו גם התמחות לצידם של הטובים ביותר, עורך דין ביטוח לאומי אלדד אוחיון הוא מישהו שנשמח שיעמוד לצידנו – בכל השלבים המשפטיים, ועד לניצחון של המשפט כדי שנוכל סוף כל סוף ליהנות מהזכויות המגיעות לנו, עבורן עבדנו ועמלנו קשה במשך שנים רבות.

השאירו פרטים לפגישת ייעוץ ללא התחייבות