חדשות המשרד
תאונת דרכים פיצוי ,10,000,000 מיליון שח
תביעת נזיקין כנגד המדינה 2,500,000 שח
תביעת ביטוח אובדן כושר עבודה 1,250,000 שח
תאונת אופנוע שבר ביד 730,000 שח
תאונת דרכים טראומה נפשית ללא פגיעה גופנית 740,000 שח
תביעת אובדן כושר עבודה 900,000 שח
תאונת עבודה פריצת דיסק 660,000 שח
תביעה נגד ביטוח לאומי בגין מחלת מקצוע שווי קצבאות כ 800,000 שח

תביעה תאונת דרכים

תביעה תאונת דרכים מובילים לא פעם אל פיצוי בגין תאונת דרכים קלה – איך מגישים תביעה תאונת דרכים ומהו פיצוי תאונת דרכים 10 אחוז נכות ? כמה פיצויים מקבלים על תאונת דרכים ומה הוא התפקיד של עורך דין תאונות דרכים קשות בכל הקשור אל תביעה על תאונת דרכים

הגשת תביעה תאונת דרכים: קבלו כמה עצות זהב מעו"ד נזיקין

נפגעי תאונות הדרכים עשויים לסחוב את אותה תאונה לאורך שנים ארוכות ולעיתים אף לאורך כל ימי חייהם. על כן חשוב ביותר לדעת לטפל בצורה המקצועיות ביותר בנפגעי תאונות הדרכים.

עורך דין נזיקין – עם זאת חשוב מאוד לציין כי כל הגורמים אשר אמונים על מתן העזרה והפיצויים לנפגעי תאונות הדרכים אינם ממהרים לספר לנפגעים על כל זכויותיהם. במקרים רבים נפגעי תאונות דרכים הפסידו כסף וזכויות ולו בשל העובדה כי לא קיבלו את ההדרכה המקצועית מצד אנשי המקצוע. תביעה תאונת דרכים זו היא מומחיות לכל דבר ועניין ויש להתייעץ עם העורך דין הטוב ביותר לשם כך.

תביעה תאונת דרכים

רכב פגע בכם? אל תוותרו על הפיצוי!

תאונות דרכים, גם קלות ביותר, הן אחת הסיטואציות הפחות נעימות בחיים, אך לצערנו מדובר בתופעה שמתרחשת בתדירות גבוהה בישראל. רכב שפוגע בהולך רגל, גם אם הולך הרגל קם והחל לצעוד מיד, עשוי לגרום לנזק שיתגלה רק לאחר זמן קצר, ובנוסף לכך עשוי לגרום לנכות או פגיעה עתידית. בדומה לכמעט כל סוג של תביעה תאונת דרכים היא אחת מסיטואציות בהן מומלץ לפנות לעורך דין, על מנת לקבל את המירב הפיצויים.

תביעה תאונת דרכים אמורה להיות מתוכננת היטב. יש לחשב ולהכיר את כל הפרטים הקטנים ביותר וכמו כן להכיר את כל הסעיפים והתתי סעיפים על מנת להגיע אל התוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח. על כן בחירת העורך דין שלכם לטובת העניין עשויה להיות משמעותית ביותר. מומלץ ביותר לקבל חוות דעת חיובית מצד לקוחות שניסו והצליחו.

האם שווה להגיש תביעה?

עו”ד נזקי גוף – למי שתוהה כמה פיצויים מקבלים על תאונות דרכים, יש להדגיש כי סכום הפיצוי משתנה בהתאם למקרה הספציפי ולפגיעה הפיזית שנגרמה לאותו אדם, וכן להשפעה שתהיה לפגיעה זו על פעילותו בטווח הקצר והרחוק. אם בכל זאת אתם מחפשים נתון מספרי ניתן להעריך כי פיצוי בגין תאונת דרכים קלה יכול להגיע לאלפי שקלים, וגם לעשרות אלפי שקלים – ולכן מומלץ תמיד לפנות לעורך דין המתמחה בתחום להגשת תביעה תאונת דרכים.

איך מחושב הפיצוי?

תביעה תאונת דרכים
פיצוי בגין תאונת דרכים קלה

רבים מחפשים דרך לצפות כמה פיצוי יקבלו על פגיעה בתאונת דרכים, למרות שניתן למצוא מחשבון פיצוי תאונת דרכים, הסכום אינו קבוע. הפיצוי לנפגעי תאונות דרכים מתבסס על מספר מרכיבים עיקריים, הקשורים בין השאר למצבו האישי של הנפגע ולגילו, מצבו הרפואי לפני הפגיעה, כמות הכאב והסבל האישי שנגרמה לו כתוצאה מפגיעה זו, הפסד הכנסה בזמן אשפוז או טיפולים פיזיותרפיים, הוצאות עבור תרופות וכן הוצאות נוספות.

לעתים אותו אדם גם נזקק לעזרה של בן משפחה או מטפל בתשלום לאחר התאונה, וגם התשלום או אבדן ההכנסה שלהם (במידה ומדובר בבן משפחה שנאלץ להעדר מעבודתו לצורך הטיפול) יחושבו בשקלול הכולל.

מדוע חשוב לפנות לעורך דין במקרה של תאונה

לאחר הפגיעה חשוב לפנות באופן מידיי להגשת תביעה תאונת דרכים. כל יום שמחכים עם תביעה זו, עשוי לעלות ביוקר כאשר יחושבו הפיצויים. כמו כן, עורך הדין יוכל להדריך אתכם בצורה מקיפה כיצד לנהוג, אילו חשבוניות לשמור (טיפ קטן – כמעט כל מה שקשור לתאונה) ויגיש עבורכם את התביעה על מנת לקבל את הפיצוי המקסימלי.

גם אם התאונה לא גרמה לנכות, יתכן וניתן יהיה להוכיח גם נזק לטווח הרחוק, וכך להגיש בקשה לפיצוי מוגדל. אם נקבעו אחוזי נכות כתוצאה מהתאונה – הדבר כמובן יגרור פיצוי גבוה יותר. לדוגמה פיצוי תאונת דרכים 10 אחוזי נכות יהיה גבוה יותר אם יוכרו לאחר מכן 20 אחוזי נכות.

איך מתבצע התשלום לעורך הדין?

פיצוי תאונת דרכים 10 אחוז נכות כמה פיצויים מקבלים על תאונת דרכים
עורך דין תאונות דרכים קשות תביעה תאונת דרכים

רבים חוששים לפנות לעורך דין לאחר תאונת דרכים, מפני שאינם יודעים כיצד יוכלו לעמוד בשכר הטרחה שלו. בפועל, הפיצוי עבור תאונות אלה אינו משולם מכיסו של הנפגע באופן ישיר, אלא כאחוז מסכום הפיצוי שקבל מסכום הפיצוי. לדוגמה אדם שקיבל פיצוי תאונת דרכים ללא נכות עשוי לקבל סכום של אלפי שקלים, אך לשלם רק מאות שקלים בודדים לעורך הדין מתוך הסכום שנקבע. זאת בעוד, בתאונות דרכים קשות בהם מגישים תביעה על תאונת דרכים הסכומים עשויים להגיע לעשרות אלפי שקלים לכן מומלץ להתייעץ עם עו”ד תאונת דרכים על מנת לקבל את מירב הפיצויים המגיעים לכם.

עו”ד תאונות דרכים בת”א? מדוע דווקא עורך הדין אלדד אוחיון?

עורך דין אלדד אוחיון בעל ניסיון רב שנים בתחום וכמו כן לאורך השנים נרשמו לזכותו של עורך הדין אוחיון הצלחות רבות בתיקי תביעות תאונות דרכים. עורך הדין אלדד אוחיון שהחל את דרכו המקצועית בפרקליטות המדינה נחשב למומחה בתחום נזקי הגוף. עו”ד תאונות דרכים במרכז ישרת אתכם באחריות מלאה.

ישנם הרבה מאוד סוגיות ופלפולים משפטיים שעשויים לגרום לעיכובים ובעיות בתהליך המשפטי. עורך דין אלדד אוחיון וצוות משרדו עושים ימים כלילות בכדי להשיג עבור לקוחותיהם את הזכויות המגיעות להם במיומנות ובמקצועיות. שירות, אמינות ומסירות לאורך כל הדרך.

מומחה תביעה תאונת דרכים

עורך דין אלדד אוחיון

המשרד מנוהל בידי עו”ד אלדד שהחל את דרכו בפרקליטות המדינה (במחוז הצפוני), והינו בעל ידע עשיר וניסיון רב בתחום נזקי הגוף עם התמחות פרטנית בביטוח, ביטוח לאומי ודיני נזיקין.
במשרד טופלו ומטופלים מאות מקרים העוסקים בפגיעות גוף כתוצאה של רשלנות רפואיות, תאונת עבודה, תאונת דרכים ותחלואה במסגרת העבודה או מחוצה לה. נפגעים אלה זכאים לממש את זכותם לפיצוי ולתגמול מן הגופים השונים, כפי שצוין לעיל.

עורך דין
ייעוץ ראשון חינם

מאמרים

עקוב אחרינו

נגישות
פתח צ'ט
1
אני כאן לענות על שאלות..
שלום וברכה,
איך אוכל לעזור?
Call Now Button