חדשות המשרד
תאונת דרכים פיצוי ,10,000,000 מיליון שח
תביעת נזיקין כנגד המדינה 2,500,000 שח
תביעת ביטוח אובדן כושר עבודה 1,250,000 שח
תאונת אופנוע שבר ביד 730,000 שח
תאונת דרכים טראומה נפשית ללא פגיעה גופנית 740,000 שח
תביעת אובדן כושר עבודה 900,000 שח
תאונת עבודה פריצת דיסק 660,000 שח
תביעה נגד ביטוח לאומי בגין מחלת מקצוע שווי קצבאות כ 800,000 שח

הכל על עורכי דין תאונת עבודה

הכל על עורכי דין תאונת עבודה

מה המשמעות של תאונת עבודה? מה היא הדרך הנכונה ביותר לטיפול במקרה של תאונת עובדה? איך בוחרים את העורך דין הטוב ביותר לטובת שמירה על האינטרסים שלכם?

תאונות עבודות קורות חדשות לבקרים בכל רחבי העולם. בכל בוקר בו כל אחד ואחת קמים לעבודה הם אינם יכולים לדעת כי יום זה עשוי להשפיע השפעה מכרעת על המשך חייהם. לצערנו הרבה מאוד עובדים נפגעים בצורה כזו או אחרת מתאונות עבודה ונדרשים לשלם מחירים גופניים ונפשיים כבדים ביותר.

על כן חשוב מאוד לדעת לטפל נכון בתאונות עבודה. הדרך היעילה ביותר לטפל במקרים אלה היא לפנות אל עורכי דין תאונת עבודה על מנת להגיע אל התוצאות הטובות ביותר. במקרים רבים, כך מעידים נפגעי עבודה רבים, קיימים פערים גדולים מאוד בין הזכויות המגיעות לעובד לבין מה שמקום העבודה והביטוחים השונים מוכנים להעניק לאותו עובד שנפגע.

עורכי דין תאונת עבודה יוכלו ללא ספק לעזור לעובד שנפגע בתאונת עבודה להשיג את מלוא הזכויות המגיעות לו. עובדים רבים כלל אינם מודעים לכך שמגיעות להם זכויות של נפגעי תאונות עבודה על פי החוק.

כמו כן עורכי דין תאונת עבודה יכוונו וייעצו לעובד הפגוע לגבי דרכי הפעולה הנכונות ביותר על מנת להשיג את הכל הזכויות מביטוח לאומי ומכל הגורמים אשר אמורים לסייע במקרים בהם נפגעת יכולתו של העובד להמשיך ולהשתכר.

עו”ד תאונת עבודה? מי הוא העורך דין הטוב ביותר עבורכם?

כאמור חשוב מאוד להתייעץ עם איש מקצוע על מנת לזכות בכל ההטבות והזכויות המגיעות לעובד שנפגע בתאונת עבודה. עורך הדין אלדד אוחיון רכש הרבה מאוד מוניטין והצלחות רבות בייצוגם ובעזרה לנפגעים רבים. כמו כן עורך הדין אלדד אוחיון מומחה לתחום ביטוחי החיים השונים ותרם תרומה נכבדת להרבה תביעות ביטוח חיים.

עורך דין אובדן כושר עבודה? עורך הדין אלדד אוחיון לשירותכם!

צוות משרדו של עורך הדין אלדד אוחיון עושה ימים כלילות על מנת לאפשר את התנאים הטובים ביותר להצלחת לקוחותיו בתביעות השונות. שירות אישי לשביעות רצון הלקוחות לאורך כל הדרך.

מומחה הכל על עורכי דין תאונת עבודה

עורך דין אלדד אוחיון

המשרד מנוהל בידי עו”ד אלדד שהחל את דרכו בפרקליטות המדינה (במחוז הצפוני), והינו בעל ידע עשיר וניסיון רב בתחום נזקי הגוף עם התמחות פרטנית בביטוח, ביטוח לאומי ודיני נזיקין.
במשרד טופלו ומטופלים מאות מקרים העוסקים בפגיעות גוף כתוצאה של רשלנות רפואיות, תאונת עבודה, תאונת דרכים ותחלואה במסגרת העבודה או מחוצה לה. נפגעים אלה זכאים לממש את זכותם לפיצוי ולתגמול מן הגופים השונים, כפי שצוין לעיל.

עורך דין
ייעוץ ראשון חינם

מאמרים

עקוב אחרינו

נגישות
פתח צ'ט
1
אני כאן לענות על שאלות..
שלום וברכה,
איך אוכל לעזור?
Call Now Button