חדשות המשרד
תאונת דרכים פיצוי ,10,000,000 מיליון שח
תביעת נזיקין כנגד המדינה 2,500,000 שח
תביעת ביטוח אובדן כושר עבודה 1,250,000 שח
תאונת אופנוע שבר ביד 730,000 שח
תאונת דרכים טראומה נפשית ללא פגיעה גופנית 740,000 שח
תביעת אובדן כושר עבודה 900,000 שח
תאונת עבודה פריצת דיסק 660,000 שח
תביעה נגד ביטוח לאומי בגין מחלת מקצוע שווי קצבאות כ 800,000 שח

למה צריך עורך דין רשלנות רפואית מקצועי בשבילכם?

למה צריך עורך דין רשלנות רפואית מקצועי בשבילכם?

תביעות בתחום הרשלנות הרפואית ידועות כסבוכות במיוחד, עקב מגוון התביעות הרחב והקושי בהוכחתן. לכן, מציאת עורך דין רשלנות רפואית שיהיה גם מקצועי, גם מנוסה וגם מתאים עבורכם יכולה להיראות כמעט בלתי אפשרית. למרבה השמחה, משרדים מומחים בתחום, ובראשם “אלדד אוחיון”, כאן כדאי להציל את המצב, והנה כמה דרכים לזהות אותם.

אין חכם כבעל ניסיון

בתביעות בתחום הרשלנות הרפואית, חייבים עורך דין  עם הרבה ניסיון, או שעובד במשרד עם וותק מכובד. תביעות מסוג זה נוטות להיות מורכבות ומגוונות, שכן הן נוגעות בתחומים רבים, כמו טיב הטיפול עצמו, הפרת סודיות או דווקא אי חשיפת מידע חשוב לחולה, יחס לא הולם ועוד. לכן, חשוב לבחור משרד עם עורך דין רשלנות רפואית עם ניסיון רב, שחווה מקרים רבים, ועבר את רובם בהצלחה. בבחירת המשרד, מומלץ לקרוא על מקרים שהם ייצגו בעבר, ולהתמקד במיוחד במשרדים שייצגו בהצלחה מקרים הדומים באופיים ומורכבותם למקרה שלכם, בכדי לשפר את סיכויי ההצלחה.

ללכת עם הראש, ועם הלב

זהו נושא שמרבית האנשים מזניחים בחיפוש עורך דין רשלנות רפואית טוב – אנושיות. עורך דין יכול להיות מקצוען ומנוסה, אבל בלי חיבור ואכפתיות למקרה שלכם, לא תגיעו רחוק. חשוב שתרגישו חיבור לעורך הדין שלכם, ותוכלו להאמין בו שהוא יעשה בשבילכם הכל, במיוחד בתחום הקשה של רשלנות רפואית. את הגורם החשוב הזה, ושאר הנושאים שדוברו, תוכלו למצוא במשרד “אלדד אוחיון”, משרד הידוע כמקצועי, מוצלח, מנוסה וכמובן – אנושי. עם “אלדד אוחיון”, תוכלו לגשת למשפט בעיניים עצומות, ובלב שלם.

מומחה למה צריך עורך דין רשלנות רפואית מקצועי בשבילכם?

עורך דין אלדד אוחיון

המשרד מנוהל בידי עו”ד אלדד שהחל את דרכו בפרקליטות המדינה (במחוז הצפוני), והינו בעל ידע עשיר וניסיון רב בתחום נזקי הגוף עם התמחות פרטנית בביטוח, ביטוח לאומי ודיני נזיקין.
במשרד טופלו ומטופלים מאות מקרים העוסקים בפגיעות גוף כתוצאה של רשלנות רפואיות, תאונת עבודה, תאונת דרכים ותחלואה במסגרת העבודה או מחוצה לה. נפגעים אלה זכאים לממש את זכותם לפיצוי ולתגמול מן הגופים השונים, כפי שצוין לעיל.

עורך דין
ייעוץ ראשון חינם

מאמרים

עקוב אחרינו

נגישות
פתח צ'ט
1
אני כאן לענות על שאלות..
שלום וברכה,
איך אוכל לעזור?
Call Now Button