תאונת אופנוע

תאונת אופנוע

לנהיגה באופנוע יש לא מעט יתרונות, אבל אין צל של ספק שהיא מסוכנת יותר מאשר נסיעה ברכב פרטי. תאונת אופנוע עלולה להביא לנזקים עצומים, והסיכויים שהיא תתרחש, למרבה הצער, הם גבוהים. בין אם הסיבה לתאונה היא טעות אנוש, התעלמות מחוקי התנועה או אפילו החלקה על מים, עליכם לדעת מה ניתן לעשות וגם את מי ניתן לתבוע לאחר תאונת דרכים עם האופנוע – ואיך משרד עורכי דין אלדד אוחיון יוכל לסייע לכם בכך?

הנזקים של תאונות אופנוע – ומה שניתן לעשות לאחר מכן

תאונת אופנוע, כאמור, היא בעלת פוטנציאל נזק בלתי מבוטל לאדם ולכלי התחבורה שלו גם יחד. לאחר הפגיעה, לכן, יכול מאד להיות שייגרם נזק כספי לאדם עבור הוצאות רפואיות, טיפולים וכן הלאה. הנזק הזה עשוי להיות מכוסה במסגרת ביטוח חובה, בעוד שפגיעה בצד אחר במסגרת התאונה עשויה להכניס אותנו לשדה המשחק של ביטוח צד ג’. מכאן נובע שהנסיבות הספציפיות של המקרה יכולות לשחק תפקיד בקביעת הפיצויים – מן הסתם, תאונת דרכים באשמת נהג אחד עשויה להביא לפיצויים שונים מאשר תאונה שנגרמה עקב החלקה על מים.

גובה הנזק יגדיר גם את מידת התפקוד של האדם שעבר תאונת אופנוע. תאונות רבות מביאות, למרבה הצער, לפגיעה ביכולת ההשתכרות של האדם, עד למצב של אובדן כושר עבודה באופן זמני או לצמיתות. כאן כבר ניתן לתבוע לעיתים גורמים אחרים, דוגמת המוסד לביטוח לאומי או חברת הביטוח הפרטי, שאמורה לכסות מקרים מהסוג הזה. הבעיה היא שלא תמיד יודעים האם תאונה עם האופנוע אכן עולה בקנה אחד עם מאפייני הפוליסה (בדומה לפגיעות אחרות, דוגמת נפילה במדרכה).

בכל מקרה, הגשת תביעה לאחר תאונת אופנוע אינה דבר של מה בכך. הגורמים שעשויים להעניק את הפיצויים עלולים להתחמק מאחריות, לצמצם אותה וכך גם את הכספים שהם מעניקים עבור הפיצויים. כמו במקרה של נפילה במדרכה, של תאונת עבודה ובמצבים אחרים של פגיעות, המלצה מועילה היא להיעזר בשירותי משרד עורכי דין בתחום הנזיקין. משרד עורכי דין אלדד אוחיון נחשב לאחד הבולטים והמומלצים בישראל בתחום, ואתם יכולים לכן להתחיל את המסע שלכם לשיקום מהתאונה בפנייה אליו.

מומחה תאונת אופנוע

עורך דין אלדד אוחיון

המשרד מנוהל בידי עו”ד אלדד שהחל את דרכו בפרקליטות המדינה (במחוז הצפוני), והינו בעל ידע עשיר וניסיון רב בתחום נזקי הגוף עם התמחות פרטנית בביטוח, ביטוח לאומי ודיני נזיקין.
במשרד טופלו ומטופלים מאות מקרים העוסקים בפגיעות גוף כתוצאה של רשלנות רפואיות, תאונת עבודה, תאונת דרכים ותחלואה במסגרת העבודה או מחוצה לה. נפגעים אלה זכאים לממש את זכותם לפיצוי ולתגמול מן הגופים השונים, כפי שצוין לעיל.

עורך דין
ייעוץ ראשון חינם

מאמרים

עקוב אחרינו

פתח צ'ט
1
אני כאן לענות על שאלות..
שלום וברכה,
איך אוכל לעזור?