חדשות המשרד
תאונת דרכים פיצוי ,10,000,000 מיליון שח
תביעת נזיקין כנגד המדינה 2,500,000 שח
תביעת ביטוח אובדן כושר עבודה 1,250,000 שח
תאונת אופנוע שבר ביד 730,000 שח
תאונת דרכים טראומה נפשית ללא פגיעה גופנית 740,000 שח
תביעת אובדן כושר עבודה 900,000 שח
תאונת עבודה פריצת דיסק 660,000 שח
תביעה נגד ביטוח לאומי בגין מחלת מקצוע שווי קצבאות כ 800,000 שח

תאונת עבודה

תאונת עבודה

לצערנו במקרים רבים מאוד העבודה דורשת מאיתנו דרישות פיזיות ונפשיות וכתוצאה מאותם עומסים נגרמים נזקים גופניים כאלה ואחרים . פגיעות אלו הנקראות תאונת עבודה פוגעות ביכולת ההשתכרות העתידית וכתוצאה מכך לנזקים כלכליים כבדים ביותר.

אך האם יש מי שדואג לאלה אשר נפגעו בתוצאה מעבודה כזו או אחרת או שנפגעו בזמן העבודה? מדינת ישראל קבעה כי כל מי שעבד במקום עבודה מסוים ונפגע כתוצאה ישירה מאותה העבודה או שמא הפגיעה נגרמה בזמן העבודה רשאי להגיש תביעה בביטוח לאומי ולקבל תמלוגים בעקבות אותה הפגיעה.

תאונת עבודה קורות לרוב אך במקרים רבים אין הנפגעים זוכים כלל לתמלוגים עקב אותה תאונת העבודה , ההליכים בביטוח לאומי עשויים להיות קשים ומסובכים , עובד כזה או אחר אשר נפגע מוטב ויעשה את כל התהליך של התביעה וקבלת התמלוגים (במידה ואכן יהיה זכאי להם) בליווי עורך דין מטעמו שיוכל לייעץ לו ולכוון אותו להצליח להגיע אל מבוקשו אל מול הביטוח הלאומי.

מה הם התהליכים שצריך לעבור על מנת לקבל הכרה כנפגע תאונת עבודה?

ראשית כל חשוב מאוד לציין כי לכל אחד ניתנת הזכות לבחור אם לתבוע את הביטוח הלאומי או לא. בשלב הראשוני יש צורך לקבל אישור עקרוני מאותו הפקיד של הביטוח הלאומי ובכך למעשה להיכנס אל המסלול שבסופו ניתן יהיה שיקבל את מבוקשו כנפגע תאונת עבודה.

לאחר אותו אישור עקרוני מגיע שלב מאוד קריטי שבו הביטוח הלאומי יחליט האם ניתן בגין אותה הפגיעה הגופנית לתבוע את הביטוח הלאומי . משמעות הדבר היא שמחקירה אותה יעבור אותו נפגע תאונת העבודה יוחלט האם לקבל את התביעה או שמא לדחות אותה על הסף.

זהו בדיוק הזמן המתאים לקבל את הייעוץ המתאים מעורך דין, שכן ייעוץ מתאים הוא זה אשר יכול להכריע האם ניתן יהיה לתבוע נכות או אם לאו.

עורך הדין אלדד אוחיון לשירותכם

עו”ד נזיקין אוחיון, עורך דין תאונות עבודה מומחה בנושאי תאונת עבודה ייצג וייעץ לרבים בהצלחה רבה . עו”ד אוחיון פועל במקצועיות רבה אל מול גורמי הביטוח הלאומי במשך שנים רבות.

מומחה תאונת עבודה

עורך דין אלדד אוחיון

המשרד מנוהל בידי עו”ד אלדד שהחל את דרכו בפרקליטות המדינה (במחוז הצפוני), והינו בעל ידע עשיר וניסיון רב בתחום נזקי הגוף עם התמחות פרטנית בביטוח, ביטוח לאומי ודיני נזיקין.
במשרד טופלו ומטופלים מאות מקרים העוסקים בפגיעות גוף כתוצאה של רשלנות רפואיות, תאונת עבודה, תאונת דרכים ותחלואה במסגרת העבודה או מחוצה לה. נפגעים אלה זכאים לממש את זכותם לפיצוי ולתגמול מן הגופים השונים, כפי שצוין לעיל.

עורך דין
ייעוץ ראשון חינם

מאמרים

עקוב אחרינו

נגישות
פתח צ'ט
1
אני כאן לענות על שאלות..
שלום וברכה,
איך אוכל לעזור?
Call Now Button