תביעות ביטוח לאומי על ידי עו”ד מומחה בתחום

תביעות ביטוח לאומי על ידי עו"ד מומחה בתחום

ההתנהלות מול המוסד לביטוח לאומי, מעולם לא הייתה קלה ונוחה, ולכן ישנם אנשים, שאף על פי נתוניהם האישיים, המצדיקים קבלת קצבה, הם נכשלים בוועדות המוסד שוב ושוב. הרי מגיל 18 אנו מפרישים מידי חודש בחודשו סכום כספי למוסד לביטוח לאומי על מנת שנהיה מבוטחים בעת הצורך, אך לא תמיד העניינים פועלים כראוי, ולכן, מומלץ בכל פה, להיעזר בגורם חיצוני, במקרה זה עו”ד מומחה.

מתי תובעים את הביטוח הלאומי?

תביעות ביטוח לאומי תקפות כאשר בריאותכם נפגעה מסיבה כזו או אחרת. תביעות ביטוח לאומי מומלץ לבצע כאשר חליתם במחלה כלשהי, יכולה להיות זו מחלה פיזית או מחלה נפשית, כאשר נפגעתם במהלך עבודתכם ואתם נחשבים לנפגעי עבודה, או כאשר יש לכם ילד הסובל  מבעיות או פיזיות או אולי בעיות אחרות בהן בעיות נפשיות. עו”ד נזיקין ותביעות ביטוח לאומי נועדו להבטיח לכם קצבה חודשית ואולי אף פיצוי גדול, על מנת שתוכלו להמשיך ולהתקיים בכבוד הראוי ועל מנת שתוכלו לזכות בהטבות הניתנות על ידי העירייה ורשויות אחרות.

מדוע להיעזר בעזרה חיצונית?

תביעות ביטוח לאומי אינן עניין של מה בכך. רבים וטובים עברו לא מעט וועדות, ולמרות מצבם הקשה, המוסד לביטוח לאומי החליט להחמיר עימם ולא להעניק להם קצבה. המוסד לביטוח לאומי, מטבע הדברים, מתייחס בחשדנות לאלה המבקשים קצבה, מכיוון שישנם גם הרבה מקרי הונאה, אבל אז, גם אלה שמן בצדק ראויים לקצבה, נופלים בין הכיסאות. אל תרימו ידיים, אם אכן אתם זכאים על פי מצבכם האישי לקבל קצבה, והמוסד סירב לכם שוב ושוב, אולי גם מכיוון שלא הגעתם מוכנים לוועדה, היו בטוחים שישנה תקווה וסופו של הצדק הוא לצאת לאור. תביעות ביטוח לאומי הן בהחלט לא עניין בלתי אפשרי, פשוט יש לפנות אל המומחים בתחום, אלה שיש להם את כל הידע הנדרש והכלים לייצג אתכם נאמנה אל מול הביטוח הלאומי.
אז אם חליתם מכל סיבה שהיא וכושר ההשתכרות שלכם נפגע, או אם יש לכם ילד הסובל מלקות כלשהי ואתם מעוניינים להיות מיוצגים כיאות בפני הביטוח הלאומי, אנו מזמינים אתכם ליצור עוד היום קשר עם עו”ד אלדד אוחיון נזיקין וגישור, על מנת לקבל את הייצוג והמענה המקצועיים ביותר!

מומחה תביעות ביטוח לאומי על ידי עו”ד מומחה בתחום

עורך דין אלדד אוחיון

המשרד מנוהל בידי עו”ד אלדד שהחל את דרכו בפרקליטות המדינה (במחוז הצפוני), והינו בעל ידע עשיר וניסיון רב בתחום נזקי הגוף עם התמחות פרטנית בביטוח, ביטוח לאומי ודיני נזיקין.
במשרד טופלו ומטופלים מאות מקרים העוסקים בפגיעות גוף כתוצאה של רשלנות רפואיות, תאונת עבודה, תאונת דרכים ותחלואה במסגרת העבודה או מחוצה לה. נפגעים אלה זכאים לממש את זכותם לפיצוי ולתגמול מן הגופים השונים, כפי שצוין לעיל.

עורך דין
ייעוץ ראשון חינם

מאמרים

עקוב אחרינו

פתח צ'ט
1
אני כאן לענות על שאלות..
שלום וברכה,
איך אוכל לעזור?