עורכי דין לתאונות דרכים

במדינת ישראל אנו עדים מידי יום לאין ספור תאונות דרכים, בדרך כלל שומעים באמצעי התקשורת השונים על תאונות דרכים קטלניות שלצערנו מסתיימות בצורה טרגית. אולם ברוב המקרים תאונות דרכים מסתיימות או בפגיעה ברכוש, כלומר פגיעה ברכב או ברכוש אחר כתוצאה מאותה תאונה או במקרים אחרים בהם ישנה פגיעה בגוף, וכמובן מקרים שבהם ישנה פגיעה הן ברכוש והן בגוף.

במקרים רבים נפגעי תאונות הדרכים לא מודעים כלל לעובדה שיש להם זכויות כתוצאה מאותה תאונת דרכים , על כן חשוב לשאול את השאלה מה היא בעצם תאונת דרכים?

מקובל בדרך כלל לחשוב שתאונת דרכים היא אך ורק דריסה של אדם על ידי כלי רכב או פגיעה של כלי רכב בכלי רכב, אולם ישנם עוד המון מקרים שבהם אנשים נחשבים כנפגעי תאונת דרכים כמו במקרים של אדם שנסע ברכב כנוסע ולא כנהג ונפגע אזי גם הוא מוגדר כנפגע תאונת דרכים או נוסע שנפל בתוך אוטובוס גם כן מוגדר כנפגע תאונת דרכים, על כן מומלץ לפנות לעורך דין תאונות דרכים בכדי לקבל את הייעוץ המתאים.

במקרים רבים אנשים לא יודעים איך נכון להתנהל ומה הם הזכויות המגיעות לנפגעי תאונות דרכים, עורך דין תאונות דרכים שצבר ניסיון רב בתחום יידע להאיר את עיניכם בכל המגיע ובכול ההשלכות העתידיות עליהן כלל לא חשבתם, ישנם מקרים משולבים בהם אדם היה בדרכו לעבודה או מהעבודה ונקלע לתאונות דרכים, במקרים כאלה יש לו זכויות כפולות הן מביטוח הלאומי כנפגע תאונת עבודה והן מביטוח הרכב כנפגע תאונת דרכים.

עורך דין תאונות דרכים אלדד אוחיון לשירותכם

עורך דין תאונות דרכים אלדד אוחיון נחשב כאחד מטובי עורכי הדין בתחום, עו"ד נזיקין אוחיון רכש ניסיון רב בייצוג של שלל לקוחות מכול גווני האוכלוסייה, לעורך דין אוחיון ידע ויכולת מקצועית לייצג ולהגן משפטית גם על הנפגעים וגם על הפוגעים, שכאמור גם להם מגיעה הגנה משפטית הוגנת.

עורך דין תאונות דרכים אלדד אוחיון ידריך וייצג אתכם נאמנה, באחריות מלאה ובמקצועיות לאורך כל הדרך.