הכל על הגשת תביעות אובדן כושר עבודה

תביעות אובדן כושר עבודה – עורכי דין תביעות אובדן כושר עבודה למעשה בקיאים בתחום הנזיקין. עו”ד אובדן כושר עבודה ידע לבדוק בשלב הראשוני האם ישנה עילה להגיש תביעת אובדן כושר עבודה ביטוח לאומי או פרטי. אלדד אוחיון הינו עו”ד תביעות אובדן כושר עבודה ומוביל את תחומו בתור עורך דין אובדן כושר עבודה בעל הצלחות רבות וניסיון עשיר. כאשר נמצאים במצב של פגיעה חשוב לבדוק זכאות של אובדן כושר עבודה עורכי דין ואפשרויות לתביעת פיצויים.  מידע על תביעות אובדן כושר עבודה עו”ד והקשור בכך.

הכל על הגשת תביעות אובדן כושר עבודה

אולי תופתעו לדעת אבל תביעות בנושא אובדן כושר עבודה היא עניין מורכב מסיבה אחת – אובדן כושר עבודה הוא מצב שבו אדם מאבד את יכולתו לעבוד ולהתפרנס באופן קבוע או זמני, מלא או חלקי. למעשה, תביעות אובדן כושר עבודה יכולות להיות אחת מאלו: תביעת תאונת דרכים , פגיעת תלמיד ועוד.

תביעת אובדן כושר עבודה ביטוח לאומי

  • אובדן כושר עבודה קבוע ומלא
  • אובדן כושר עבודה קבוע וחלקי
  • אובדן כושר עבודה זמני ומלא
  • אובדן כושר עבודה זמני וחלקי

עורכי דין תביעות אובדן כושר עבודה – נפצעתם? חליתם? נזקקים לייעוץ, סיוע ולווי בהגשת תביעות אובדן כושר עבודה מחברת הביטוח שלכם ואו מהמוסד לביטוח לאומי? מחפשים עו”ד ביטוח לאומי מומלץ לצורך ייצוג בוועדות הרפואיות? מאחר ואובדן כושר עבודה הנו בלתי צפוי, אין לאדם את האפשרות לחזות מראש את התרחיש.

תביעת אובדן כושר עבודה עורכי דין

עו”ד אובדן כושר עבודה: אין עוררין על כך שמדובר בסיטואציה שהמהווה איום על האדם בהיבט הכלכלי, ובפרט כשמדובר באדם בעל משפחה המשמש בה כמפרנס עיקרי או יחידי. עוה”ד אלדד אוחיון, עורך דין אובדן כושר עבודה, מסביר שלמניעת תרחיש של אובדן יכולת ההשתכרות, דאג המחוקק לחוקק את חוק הביטוח מפני אובדן כושר עבודה, שלפיו מבוטחים כל אזרחי ישראל על ידי המוסד לביטוח לאומי.

הולכים לאיבוד? עורך דין אובדן כושר עבודה

עו”ד תביעות אובדן כושר עבודה אלדד מסביר, זוהי רק ההתחלה ותחום תביעות אובדן כושר עבודה מורכב הרבה יותר. הסיבה לכך פשוטה – תחום התביעות בנושא אובדן כושר עבודה הוא דינמי ומשתנה ונגזר ממשלח ידו של האדם. למשל : פציעה באצבע היא דרמטית לפסנתרן אך פחות מהותית למרצה באוניברסיטה. בנוסף, בחישוב היכולת התפקודית של האדם מחושבים פרמטרים נוספים, למשל גילו, סוג הפגיעה, עוצמת הפגיעה, היכולת להשתקם ועוד.

וזה לא הכל כי תביעות בנושא של אובדן כושר עבודה ניתן להגיש לשלושה גופים : המוסד לביטוח לאומי, קרן הפנסיה וחברת ביטוח פרטית. עם זאת, הגשה של תביעה בנושא אובדן כושר עבודה משני הגופים האחרונים מורכבת יותר מסיבה אחת – היא אפשרית רק למי שיש ברשותו פוליסת ביטוח אישית או קרן פנסיה. ועוד לא דיברנו בכלל על המוסד לביטוח לאומי כי זה כמו שאומרים “אופרה אחרת”… אז למה להסתבך שניתן לפתור את כל העניין בשיחת טלפון אחת?

עו”ד תביעות אובדן כושר עבודה – הגדרת החוק לאובדן כושר עבודה מלא

עו”ד דיני נזיקין תביעת אובדן כושר עבודה ביטוח לאומי: אובדן כושר עבודה יכול להיות לצמיתות או באופן זמני, בהיקף מלא או באופן חלקי, כשאובדן כושר עבודה לצמיתות נקבע במקרים של פגיעה בלתי הפיכה. השלב ההתחלתי למימוש הזכויות וכספי הביטוח נחשב, לכאורה, פשוט וכרוך במילוי והגשת טופס סטנדרטי המכונה “טופס תביעות אובדן כושר עבודה”.

תביעת אובדן כושר עבודה: ניתן כיום לקבל בישראל כיסוי ביטוחי משני גופים עיקריים שהם: המוסד לביטוח לאומי וחברות הביטוח הפרטיות. המוסד לביטוח לאומי מגדיר את המושג “אובדן כושר עבודה מלא” כאובדן יכולת המבוטח לעבוד בשיעור של 75% או יותר, וכתוצאה מכך נבצר ממנו לעסוק לפרנסתו בתחום שבו עסק או בכל תחום אחר כפי שהיה מסוגל לפני קרות התאונה או המחלה.

עו”ד אובדן כושר עבודה – הגשת התביעה והמתנה לזימון אל הוועדה הרפואית

עו”ד תאונת דרכים – עורך דין אובדן כושר עבודה – אובדן כושר עבודה עורכי דין על מצב אובדן חלקי. להבדיל ממצב של אובדן כושר עבודה מלא, במצב המוגדר כאובדן כושר עבודה חלקי, מסוגל הנפגע, אמנם, לעבוד לפרנסתו, אולם לא כפי יכולתו בעבר, וכתוצאה מכך נפגעת הכנסתו באופן משמעותי. במהלך הגשת תביעות אובדן כושר עבודה, חשוב להקפיד ולצרף אל התביעות את כל המסמכים הרפואיים והניירת הרלוונטית, כשלאחר מכן נדרשת המתנה לזימון אל הוועדה הרפואית שמטרתה לקבוע את רמת אי הכושר ושיעור הפיצויים או הקצבה בגין אובדן כושר עבודה.

ההליך הפרוצדורלי להגשת תביעה מתיימר להיות פשוט ונטול סיבוכים מיותרים, אולם המציאות העגומה היא שבפועל נוטות חברות הביטוח שלא למהר ולהעביר למבוטח את כספי הביטוח, תוך עשיית שימוש בשלל תירוצים, תואנות ונימוקים שונים ומשונים. למניעת תרחישים מסוג זה מראש, מומלץ להסתייע בעו”ד מומחה בתחום עוד בטרם הגשת התביעה.

עורכי דין תביעות אובדן כושר עבודה ולהשאיר את העבודה למומחים

אם גם אתם הולכים לאיבוד בטח תשמחו לדעת שעליכם לעשות דבר פשוט – לפנות לעורך דין תאונת עבודה שמתמחה בהגשת תביעות אובדן כושר עבודה. כך תבטיחו שתקבלו את מלוא הזכויות שמגיעות לכם ע”פ חוק וע”פ הפוליסה/קרן הפנסיה שברשותכם (במידה ויש). אחד הטובים ביותר בתחום הוא עו”ד אלדד אוחיון שיש לו נסיון עשיר בנזקי גוף, בעבודה מול חברות הביטוח, המוסד לביטוח לאומי וקרנות הפנסיה. אתם מוזמנים ליצור קשר ולקבוע פגישת ייעוץ בלתי מחייבת באחד האמצעים הבאים שעומדים לבחירתכם:

  • טלפון – חיוג למספר הטלפון 03-6180020
  • טל נייד: 052-8778505
  • פקס – שליחת פקס למספר 077-4702980
  • אינטרנט – השארת הודעה באתר האינטרנט
  • פייסבוק – יצירת קשר באמצעות הרשת החברתית פייסבוק

עורכי דין תביעות אובדן כושר עבודה | עו”ד אובדן כושר עבודה | עו”ד תביעות אובדן כושר עבודה | עורך דין אובדן כושר עבודה | תביעת אובדן כושר עבודה | אובדן כושר עבודה עורכי דין | תביעת אובדן כושר עבודה ביטוח לאומי

מומחה הכל על הגשת תביעות אובדן כושר עבודה

עורך דין אלדד אוחיון

המשרד מנוהל בידי עו”ד אלדד שהחל את דרכו בפרקליטות המדינה (במחוז הצפוני), והינו בעל ידע עשיר וניסיון רב בתחום נזקי הגוף עם התמחות פרטנית בביטוח, ביטוח לאומי ודיני נזיקין.
במשרד טופלו ומטופלים מאות מקרים העוסקים בפגיעות גוף כתוצאה של רשלנות רפואיות, תאונת עבודה, תאונת דרכים ותחלואה במסגרת העבודה או מחוצה לה. נפגעים אלה זכאים לממש את זכותם לפיצוי ולתגמול מן הגופים השונים, כפי שצוין לעיל.

עורך דין
ייעוץ ראשון חינם

מאמרים

עקוב אחרינו

פתח צ'ט
1
אני כאן לענות על שאלות..
שלום וברכה,
איך אוכל לעזור?